Ważny artykuł

 

Organizujemy szkolenia z zakresu prawa żywnościowego i znakowania produktów spożywczych,  wymagań systemów jakości (BRC, IFS, AIB, HACCP) oraz GHP i GMP, na uprawnienia energetyczne dla dozoru (D) i eksploatacji (E), zakończone egzaminem i inne: 
- otwarte lub w siedzibie Zleceniodawcy.

 

Wykonujemy wyceny majątkowe, opracowania i ekspertyzy z zakresu technologii, badania zdolności produkcyjnej zakładów, elaboraty odszkodowawcze oraz wyceny majątkowe dla obiektów znacjonalizowanych z naruszeniem prawa, zwracanych właścicielom.

 

 

OSIĄGNIĘCIA

 
 
 
 
 
Przegląd Zbożowo -Młynarski

„Przegląd Zbożowo-Młynarski”

 

 

ul. Rakowiecka 36 pok. 251

02-532 Warszawa

tel. 22 606 38 64, 22 849 92 51, tel./fax 22 606 37 64

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.pzmlyn.pl

Krótka charakterystyka


„Przegląd Zbożowo-Młynarski” to jedyne czasopismo branży zbożowej i młynarskiej w Polsce. Istnieje od 1957 roku. Co dwa miesiące trafia do młynarzy, producentów kasz, płatków, makaronów, pasz, zbóż oraz piekarzy w całym kraju, dostarczając wiedzy i informacji niezbędnych w rozwijaniu firm, inspirując i podpowiadając skuteczne rozwiązania. Czynnie uczestniczy w życiu branży, biorąc udział w ważnych krajowych i międzynarodowych targach, konferencjach i sympozjach. Informuje o życiu branży w kraju i zagranicą. Uczestniczy w dyskusji o ważnych dla branży sprawach.

W „Przeglądzie Zbożowo-Młynarskim” można znaleźć informacje o surowcach, technologii, technice, zarządzaniu firmą i marketingu, interpretacje przepisów prawnych, wywiady z przedstawicielami branży.

Czasopismo ściśle współpracuje ze Stowarzyszeniem Młynarzy RP.

„Przegląd Zbożowo-Młynarski” jest umieszczony na liście czasopism punktowanych (w części B) Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z liczbą punktów 6.

Informacje ogólne

  • częstotliwość ukazywania się: dwumiesięcznik (6 edycji w roku)
  • nakład: 2000 egzemplarzy
  • grupa docelowa: młynarze, producenci kasz, płatków, makaronów, pasz, producenci zbóż, piekarze
  • dystrybucja: prenumerata
  • objętość: ok. 70 stron, pełny kolor
  • formy publikacji promocyjnych: reklama, artykuł sponsorowany, wkładka reklamowa, nowości, ogłoszenia drobne, aktualności

„Przegląd Zbożowo-Młynarski” – jedyny na rynku