Ważny artykuł

 

Organizujemy szkolenia z zakresu prawa żywnościowego i znakowania produktów spożywczych,  wymagań systemów jakości (BRC, IFS, AIB, HACCP) oraz GHP i GMP, na uprawnienia energetyczne dla dozoru (D) i eksploatacji (E), zakończone egzaminem i inne: 
- otwarte lub w siedzibie Zleceniodawcy.

 

Wykonujemy wyceny majątkowe, opracowania i ekspertyzy z zakresu technologii, badania zdolności produkcyjnej zakładów, elaboraty odszkodowawcze oraz wyceny majątkowe dla obiektów znacjonalizowanych z naruszeniem prawa, zwracanych właścicielom.

 

 

OSIĄGNIĘCIA

 
 
 
 
 
Sandomierz 2013 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grażyna Rawa   
poniedziałek, 16 września 2013 12:07

 

 W dniach 13-14 września br. Koło Seniorów i Środowiska Mazowieckiego Oddziału naszego Stowarzyszenia zorganizowało wycieczkę do Sandomierza.

 

Program wycieczki obejmował także inne bardzo ciekawe miejsca.

Uczestnicy odwiedzili:

  • Mleczarnię w Radomiu – dawniej  ROLMLECZ, a obecnie należącą do Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL w Grajewie
  • Ufortyfikowany pałac „Krzyżtopór” w Ujeździe
  • Prywatną winnicę i winiarnię w okolicach Dwikoz
  • Sandomierz – gdzie po najciekawszych miejscach oprowadzał uczestników wcześniej zamówiony przewodnik.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się wizyty w mleczarni i winnicy. Wszyscy uczestnicy, jako osoby związane zawodowo z przemysłem spożywczym, chętnie przyjrzeli się pracy w tych miejscach.

Szczególnie gorąco dziękujemy Panu Szczepanowi  Skomrze  za umożliwienie zapoznania się z kierowanym przez niego zakładem. Dziękujemy za poświęcony nam czas, ciekawą prezentację i degustację miejscowych wyrobów.

Dzięki ładnej pogodzie i miłej atmosferze panującej wśród wszystkich uczestników wycieczki cała impreza była bardzo udana i stanowiła wspaniałą okazję do integracji naszego środowiska.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii fotograficznej.

 

                             

Poprawiony: sobota, 21 września 2013 13:02